logo RP

Služby

Individuální fitness koučink

Chceš na sobě začít pracovat a mít po boku zkušeného kouče? Ať už potřebuješ hubnout, nabrat svalovou hmotu, zlepšit kondičku nebo se prostě cítit lépe ve svém těle, individuální koučink poslouží jako ten správný start. Nabízím ti dlouhodobou spolupráci, která kombinuje osobní tréninky ve plzeňském fitku Premier Fitness, pravidelné konzultace a online podporu po celou dobu. Jdeš do toho? Vybírat můžeš ze 3 hlavních balíčků: light, classic, intense, které se od sebe liší frekvencí týdenních tréninků.

BALÍČKY

LIGHT

CLASSIC

INTENSE

Online fitness koučink

Chodíš pravidelně cvičit, ovládáš techniku, ale výsledky pořád nikde? Online koučink ti pomůže maximalizovat tvé výsledky a posune tě zase o krok blíž k tvým fitness cílům. Jeho výhoda spočívá ve flexibilitě – tréninky můžeš mít klidně na druhé straně světa a přitom mít na dosah neustálou fitness podporu, motivaci a vedení, které podpoří tvůj progress.

CO DOSTANEŠ ?

Individuální fitness tréninky

Plánuješ začít cvičit a chceš mít po svém boku parťáka, který ti ukáže, jak na to? Potřebuješ maximalizovat výsledky z cvičení a zlepšit techniku? Vsaď na individuální trénink v plzeňském Premier Fitness. Nezáleží na tom, jestli právě začínáš nebo už do fitka chodíš nějaký ten pátek, osobní trénink ti pomůže dosáhnout fitness cílů ještě rychleji. Připravím pro tebe lekci, která bude speciálně zacílená na tvoje potřeby. Rád se s tebou domluvím jak na jednorázový trénink, tak na pravidelné sessions nebo tréninky ve dvojici.

Reference