Kdo jsem?

.

Trenér

Fitness nadšenec

A především člověk. Stejně jako Ty. Proto nenabízím žádné ctrl+c, ctrl+v plány a jídelníčky pro roboty, ale pouze individuální přístup ušitý na míru přímo pro Tebe.

 

Jako malý jsem ke sportu, pohybu a stravě rozhodně neměl kladný vztah. Až v roce 2016 jsem se zakousl do trailového běhu, který mě naprosto uchvátil. V následujících letech jsem běhy prodlužoval a užíval si volnosti a svobody běhu v horách. O tréninku jsem ale moc nevěděl a několik měsíců po mém 100km ultra přišlo zranění kolene, které mě na dlouhou dobu vyřadilo ze hry.

Zážitek to byl tak silný, že jsem se po dokončení střední školy rozhodl odjet studovat sportovní terapii do Birminghamu. Mým snem bylo pomáhat lidem lépe trénovat a vyvarovat je podobných situací.

DSC00454a-2 upr

Během studia jsem získal vědomosti a zkušenosti v oblastech tréninkové periodizace, výživy a prevence zranění, které se nyní snažím předávat svým svěřencům.

Vzdělání si dále rozšiřuji dálkovým studiem sportovní výživy na Atlantic Technological University a od února 2022 také působím v Premier Fitness Plzeň, kde pomáhám lidem dostat se do formy a změnit životný styl.

BLOG
Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About